Expresní kotoučové pily

Expresní kotoučové pily

Expresní kotoučová pila na kov je vhodná pro hromadnou a sériovou výrobu. Samotný čas dělení je výrazně kratší, než je tomu u pásových pil. Samotný povrch po řezu se vyznačuje tím, že lze vynechat samotný proces obrábění. Pila je konstruována tak, aby byla co nejméně závislá na lidské obsluze.


Kotoučová pila na kov PMS 70/54 CSHS

Kotoučová pila na kov PMS 70/54 CSHS

Vysoce výkonná kotoučová pila pro hromadnou produkci, vhodná pro řezání tyčí kulatého a hranatého průřezu až do 70 mm pomocí kotouče s SK břity. Plně automatické řízení společně s integrovaným automatickým podávacím stolem poskytuje vysokou produktivitu s minimálním zásahem obsluhy. Velmi krátké časy dělení materiálu s porovnání s pásovými pilami, vysoká kvalita povrchu po řezu, automatický systém detekuje opotřebení kotouče, automatický mazací systém, chlazení olejovou mlhou, třídič a šnekový vynašeč třísek.

Kotoučová pila na kov PMS 150/110 CSHS

Kotoučová pila na kov PMS 150/110 CSHS

Kotoučová pila pro hromadnou produkci, vhodná pro řezání tyčí kulatého a hranatého průřezu až do 150 mm pomocí kotouče s SK břity. Plně automatické řízení společně s integrovaným automatickým podávacím stolem poskytuje vysokou produktivitu s minimálním zásahem obsluhy. Velmi krátké časy dělení materiálu s porovnání s pásovými pilami, vysoká kvalita povrchu po řezu, automatický systém detekuje opotřebení kotouče, automatický mazací systém, chlazení olejovou mlhou, třídič a šnekový vynašeč třísek.

Kotoučová pila na kov PMS 100/80 CSHS

Kotoučová pila na kov PMS 100/80 CSHS

Vysoce výkonná kotoučová pila pro hromadnou produkci, vhodná pro řezání tyčí kulatého a hranatého průřezu až do 100 mm pomocí kotouče s SK břity. Plně automatické řízení společně s integrovaným automatickým podávacím stolem poskytuje vysokou produktivitu s minimálním zásahem obsluhy. Velmi krátké časy dělení materiálu s porovnání s pásovými pilami, vysoká kvalita povrchu po řezu, automatický systém detekuje opotřebení kotouče, automatický mazací systém, chlazení olejovou mlhou, třídič a šnekový vynašeč třísek.

Počet stran: 1 
Naposled přidáno
Krátké video ze zkoušky řezu automatické pásové pily PMS 330/400 ACN.
Chcete koupit pilu na kov a nejste si jistí, od jakého výrobce pilu koupit. Přijeďte se podívat na naše...
Pokud budete mít zájem vyzkoušet naše pilové pásy na kov, kontaktujte nás přes kontaktní formulář.