Kotoučová pila na kov PMS 70/54 CSHS

Kotoučová pila na kov PMS 70/54 CSHS

Kotoučová pila na kov PMS 70/54 CSHS
Kotoučová pila na kov PMS 70/54 CSHS - otevřít v novém okně.

Vysoce výkonná kotoučová pila na kov PMS 70/54 CSHS je vybavena posuvným, podávacím svěrákem, který podává materiál do řezu. Podávací svěrák odměřuje na principu servomotorů. Poháněný dopravníkový vynašeč třísek, který odvádí třísky z pracovního prostoru. 

Ovládání pily je řešeno za pomocí ovládacího panelu s dotykovým displejem. Na dotykovém displeji se jednoduše zadá velikost odřezaného kusu + jejich počet. Do tabulky jde nastavit až 10 řezných operací (to znamená, že jednu tyč materiálu lze rozřezat na 10 různých velikostí o různém počtu kusů). Ve standardním vybavení je automatický podávací stůl, na který je možno naskládat několik tyčí za sebou a stroj si podává nové tyče sám v automatickém cyklu. 

Automatický mazací systém maže všechny styčné plochy, aby pila byla co nejméně závislá na obsluze stroje. Jako řezný nástroj se používá karbidové nebo keramické kotouče o daném průměru. Přednost této kotoučové pily na kov je především v samotném času dělení, který je velmi krátký a v neposlední řadě taky ve výsledném povrchu vzniklém po řezu (možno vynechání operace obrábění).

Chlazení je řešeno pomocí olejové mlhy, která se pro tento typ řezání hodí nejvíce. Nechybí též praktický třídič materiálu, který odděluje odřezaný počátek a konec tyče od zbytku nařezaného materiálu. Jako příslušenství lze k pile dokoupit vzduchový filtr, regulace tlaku svěráku a ofukovací jednotku, která se hodí při řezání trubek.

 
CAPACITY
 90°  Profil kruh  70 mm  Profil čtverec  10 - 54 mm  Profil obdelník  10 - 54 mm
VELIKOST KOTOUČE 285 x 2.0/1.75 mm
ŘEZNÁ RYCHLOST 30 - 150 rpm
VÝKON MOTORU 7.5 kW
HMOSTNOST 1800 kg
 
Naposled přidáno
Krátké video ze zkoušky řezu automatické pásové pily PMS 330/400 ACN.
Chcete koupit pilu na kov a nejste si jistí, od jakého výrobce pilu koupit. Přijeďte se podívat na naše...
Pokud budete mít zájem vyzkoušet naše pilové pásy na kov, kontaktujte nás přes kontaktní formulář.