Pásová pila na kov PMS 460/480 ACN

Pásová pila na kov PMS 460/480 ACN

Pásová pila na kov PMS 460/480 ACN
Pásová pila na kov PMS 460/480 ACN - otevřít v novém okně.

Automatická pásová pila na kov PMS 460/480 ACN je vybavena posuvným, podávacím svěrákem, který podává materiál do řezu. Podávací svěrák odměřuje na principu lineárního odměřovače.

Automatické hydraulické napínaní pásu a tvrdokovové vodící destičky s hydraulickým dotiskem + hydromotorem poháněný šnekový vynašeč třísek, který dokonale odděluje třísky od řezné kapaliny. Ovládání pily je řešeno za pomocí ovládacího panelu s dotykovým displejem. Na dotykovém displeji se jednoduše zadá velikost odřezaného kusu + jejich počet. Do tabulky jde nastavit až 10 řezných operací (to znamená, že jeden kus materiálu lze rozřezat na 10 různých velikostí o různém počtu kusů).

Při řezání můžete využít regulaci přítlaku do řezu, která udává momentální přítlak ramene pily do řezaného materiálu (je závislá na typu řezaného materiálu a na průřezu).

Pásová pila na kov má jak nastavitelný posuv do řezu, tak i zmíněný přítlak. Nastavení přítlaku se projevuje především pozitivně na životnosti pásu. Plynulá volba řezané rychlosti za pomocí frekvenčního měniče.

Automatická detekce řezaného materiálu slouží k tomu, že rameno pily dojíždí k materiálu vždy rychloposuvem a těsně před materiálem (možno libovolně nastavit) se přepne na vámi nastavený posuv do řezu, tato vlastnost zvyšuje především samotnou produktivitu dělení materiálu.

Chlazení je prakticky vyvedeno do vodících kostek + přidán jeden vývod, se kterým jde libovolně manipulovat. Ke standardnímu vybavení této pily patří svazkovací (horní přítlačné) svěráky, se kterými lze jednoduše řezat více kusů najednou.

Dále taky dvoumetrový dopravník a praktický vozík na třísky. Jako příslušenství je možno dokoupit regulaci tlaku svěráku (vhodné pro tenkostěnné profily a měkčí materiály).

 
CAPACITY
 90°  Profil kruh  460 mm  Profil čtverec  460 x 460 mm  Profil obdelník  460 x 480 mm
ROZMĚR PÁSU 41 x 1.3 x 5450 mm
ŘEZNÁ RYCHLOST 20 - 85 m/min
VÝKON MOTORU 5.7 kW
HMOSTNOST 2800 kg
 
Naposled přidáno
Krátké video ze zkoušky řezu automatické pásové pily PMS 330/400 ACN.
Chcete koupit pilu na kov a nejste si jistí, od jakého výrobce pilu koupit. Přijeďte se podívat na naše...
Pokud budete mít zájem vyzkoušet naše pilové pásy na kov, kontaktujte nás přes kontaktní formulář.