Pásová pila na kov

Společnost se zabývá výrobou řezných technologií na kov, jako jsou stojní pily na kov, pilové pásy na kov, strojní listy, ruční listy atd. Nabízíme výborný poměr kvalita-cena. Velký výběr sortimentu ve strojních pilách od nejmenších strojů hodících se do malých dílen, až po vysokoproduktivní automaty hodící se pro hromadnou a velkosériovou výrobu.
V naší nabídce najdete pásové pily, kotoučové pily, ale i vertikální pily pro dělení masivních bloků.

Pokud si nejste jistí volbou strojní pily, pilového pásu nebo máte jakýkoliv dotaz, využijte ON-LINE podpory  zákazníka na našem webu, kde vyplníte jednoduchou dotazník a my vám v co nejkratším čase zašleme odpověď, případně nabídku.
Výběr z pásových pil na kov:

Pásová pila na kov PMS 330/510 HAD

Pásová pila na kov PMS 330/510 HAD

Poloautomatická pásová pila na kov pro řezání jak plných materiálů, tak profilů a trubek kolmo, nebo pod úhlem do obou stran do 60°. Poloautomatický cyklus, variátor pro plynulou volbu rychlosti pásu. Nastavitelný maximální zdvih ramene na číselníku. Tvrdokovové vedení pásu, regulace síly sevření svěráku, otočný kontrolní panel, hydraulické napínání pásu a chlazení.

Pásová pila na kov PMS 330/330 AN

Pásová pila na kov PMS 330/330 AN

Automatická pásová pila na kov kloubového provedení pro řezání plných materiálů, profilů a trubek jednotlivě nebo ve svazcích. Lineární odměřování, automatické hydraulické napínání pásu, tvrdokovové vodící destičky, plynulá regulace otáček frekvenčním měničem, dotykový display s jednoduchým, intuitivním ovládáním, automatická detekce řezaného materiálu, automatický vynašeč třísek a volba přítlaku do řezu.

Pásová pila na kov PMS 230/260 SAD

Pásová pila na kov PMS 230/260 SAD

Gravitační pásová pilana kov pro řezání jak plných materiálů, tak profilů a trubek kolmo, nebo pod úhlem na jednu stranu do 60°. Posuv do řezu je hlídaný hydraulickým válcem, na kterém se dá jednoduše zvolit rychlost klesání tedy posuv.

Pásová pila na kov PMS 460/480 ACN

Pásová pila na kov PMS 460/480 ACN

Automatická pásová pila na kov sloupového provedení pro řezání plných materiálů, profilů a trubek jednotlivě nebo ve svazcích. Lineární odměřování, automatické hydraulické napínání pásu, tvrdokovové vodící destičky s hydraulickým dotiskem, antivybrační váleček, plynulá regulace otáček frekvenčním měničem, dotykový display s jednoduchým, intuitivním ovládáním, automatická detekce řezaného materiálu, automatický vynašeč třísek a volba přítlaku do řezu.

Naposled přidáno
Krátké video ze zkoušky řezu automatické pásové pily PMS 330/400 ACN.
Chcete koupit pilu na kov a nejste si jistí, od jakého výrobce pilu koupit. Přijeďte se podívat na naše...
Pokud budete mít zájem vyzkoušet naše pilové pásy na kov, kontaktujte nás přes kontaktní formulář.