Automatické pily

Automatické pily

Automatická pila na kov se vyznačuje tím, že celkový proces řezání je obstarán automaticky. Má vždy dva hydraulické svěráky, jeden pevný a jeden posuvný, ten posunuje materiál do řezu. Nezbytnou součástí je automatický cyklus.


Pásová pila na kov PMS 330/400 ACN

Pásová pila na kov PMS 330/400 ACN

Automatická pásová pila na kov sloupového provedení pro řezání plných materiálů, profilů a trubek jednotlivě nebo ve svazcích. Lineární odměřování, automatické hydraulické napínání pásu, tvrdokovové vodící destičky s hydraulickým dotiskem, antivybrační váleček, plynulá regulace otáček frekvenčním měničem, dotykový display s jednoduchým, intuitivním ovládáním, automatická detekce řezaného materiálu, automatický vynašeč třísek a volba přítlaku do řezu.

Pásová pila na kov PMS 350/620 AD

Pásová pila na kov PMS 350/620 AD

Automatická pásová pila na kov kloubového provedení pro řezání plných materiálů, profilů a trubek jednotlivě nebo ve svazcích a to i pod úhlem 45° na jednu stranu a 60° na druhou stranu. Automatické hydraulické napínání pásu, tvrdokovové vodící destičky, plynulá regulace otáček frekvenčním měničem, dotykový display s jednoduchým, intuitivním ovládáním, automatická detekce řezaného materiálu, automatický vynašeč třísek a volba přítlaku do řezu

Pásová pila na kov PMS 330/460 AD

Pásová pila na kov PMS 330/460 AD

Automatická pásová pila na kov kloubového provedení pro řezání plných materiálů, profilů a trubek jednotlivě nebo ve svazcích a to i pod úhlem 45°. Lineární odměřování, speciální svazkovací svěráky pevně spojeny se strojem, tvrdokovové vodící destičky, plynulá regulace otáček frekvenčním měničem, dotykový display s jednoduchým, intuitivním ovládáním, automatická detekce řezaného materiálu, automatický vynašeč třísek a volba přítlaku do řezu.

Počet stran: 1 2 
Naposled přidáno
Krátké video ze zkoušky řezu automatické pásové pily PMS 330/400 ACN.
Chcete koupit pilu na kov a nejste si jistí, od jakého výrobce pilu koupit. Přijeďte se podívat na naše...
Na videu, kreré si zde můžete prohlédnout je ukázka rychlosti řezání u expresních kotoučových pil.
Pokud budete mít zájem vyzkoušet naše pilové pásy na kov, kontaktujte nás přes kontaktní formulář.